Vysokozdvižné plošiny
Potřebujete k Vaší práci plošiny? Nabízíme plošiny nejmodernějších konstrukcí a nadstandardní kvality.

Potřebujete k Vaší práci plošiny? Nabízíme plošiny nejmodernějších konstrukcí a nadstandardní kvality. Součástí pronájmu je i profesionální obsluha a poradenství. Pokud nechcete investovat velké peníze, není nic snadnější, než si plošiny pronajmout.

Nabízíme pronájem plošin pro celé ČR.

V našem vozovém parku najdete široké spektrum techniky, která Vám zajistí hladký průběh realizace Vaší zakázky. Samozřejmostí je i náš odborný personál a servis.

Přívěsná plošiny DENKA LIFT JR
Pracovní výška 12 m

Tato pracovní plošina je ve své třídě sice nejmenší, ale byla geniálně vymyšlena. Používá se jak v interiérech tak i ve exteriérech. Plošina má vyvážený poměr hmotnosti, průjezdné šířky a stranových dosahů. Samohybný podvozek s elektrickým pohonem umožňuje pracovní plošině pohyb jak ve složeném stavu, tak i s košem ve výšce 10 m bez potřeby použití dalšího opěrného systému. Díky vysoké účinnosti elektropohonů a výkonnému dobíjecímu systému je i poměr pracovního a dobíjecího času velmi výhodný.


Pronájem 3.500,-/den
Doprava osobním vozidlem 18,-/km
Při zapůjčení plošiny bez obsluhy požadovaná kauce 10.000,-
Nůžková plošina COMPACT-12
Pracovní výška 12 m

Velkou výhodou těchto samohybných elektrických nůžkových plošin je jejich nosnost 300 - 450 kg. Šířka 0,81 m - 1,2 m usnadňuje průjezd nejužšími místy. Vnější poloměr otáčení je pouze 2,1 m - 2,5 m, má vynikající manévrovací vlastnosti a díky výšce podvozku 0,13 m lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru. Vysoká kapacita nabití.

Pronájem 1.400,-/den
Doprava 28,-/km
Manipulace 600,-/hod
Při zapůjčení plošiny bez obsluhy požadovaná kauce 10.000,-
Kloubová plošina HAULOTTE HA18PX
Pracovní výška 18 m

Kloubová plošina s pracovní výškou 17,3 m. Velkou předností je nekonečná otoč, dvě řiditelné nápravy s pohonem 4×4 pro bezkonkurenční manévrovací možnosti. Dosáhne do obtížně přístupných míst, pomocí soustavy tří hydraulicky ovládaných ramen s otočným pracovním košem připevněným na tzv. JIB ramenu. Pracovní plošina je poháněna výkonným dieselovým agregátem. Stabilitu a přístupnost do obtížných terénů zajišťuje její robustní konstrukce, velká kola, stoupavost 50%, široké stranové dosahy a snadná manipulace. Elektromagnetické brzdy po ukončení jízdy plošinu rychle stabilizují a umožní její okamžité použití.


Pronájem 3.500,-/den
Doprava 45,-/km
Manipulace 750,-/hod
Při zapůjčení plošiny bez obsluhy požadovaná kauce 10.000,-
O naší společnosti


Společnost Kyllar je firma působící na trhu od roku 2001, jejíž výsadou je spolehlivost a kvalita poskytovaných služeb. Disponuje spolehlivými stroji a odborným personálem. Našim klientům poskytujeme rychlý servis a hlavně individuální a lidský přístup.
Užitečné odkazy


Rychlý kontakt


Dispečink
603 508 389
2023 Kyllar s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Made with
in Czech republic