Zemní práce
Zemní práce širokého rozsahu provádíme vlastní technikou JCB, Takeuchi, Caterpillar

Rádi byste provedli úpravy pozemku? Uděláme terénní úpravy podle projektu nebo podle Vašich představ. Jsme schopni realizovat práce pro malé stavby i velké projekty. 
Provádíme veškeré odborné výkopové a zemní práce především v Kralupech nad Vltavou a širokém okolí.JCB3CX, JCB4CX vč. svahovací lžíce

Rypadlo-nakladač JCB 3CX je všestranně použitelný stroj, který je určen pro těžkou práci. Je světovou jedničkou mezi traktorbagry, vyniká nepřeberným množstvím příslušenství, mimo jiné i naklápěcí svahovací lopatou a nízkou spotřebou.
4-kolový traktor-bagr JBC 4CX je nejlepší rypadlo ve své třídě. Vysoká světlá výška a 4 stejně velká kola umožňují práci i v náročném terénu, na rozdíl od jiných rypadel. Má 3 režimy řízení, včetně čtyřkolového ovládání s možností krabího chodu.

Práce 950,-/hod
JCB 3CX bourací kladivo

Traktorbagr JCB 3CX je vybaven rychloupínacím bouracím kladivem pro usnadnění a urychlení bouracích prací. Jeden přístroj je schopen demoličních prací a zároveň úklidu a odvozu sutin.

Práce 1.100,-/hod
UNC kolové, pásové

Práce 850,-/hod
UNC zameták silnic

Práce 850,-/hod
Takeuchi mini bagr 3,5t

Minirypadlo Takeuchi TB 125 svým technickým provedením, komfortem obsluhy, provozní a životní spolehlivostí se řadí k absolutní špičce. Výložník je vybaven mimoosým vybočením výložníkem, což umožňuje stranové rýpání těsně podél zdí a překážek a je vybaven vývody po různá přídavná zařízení. díky svým rozměrům se využívá mimo jiné i pro práce ve stísněných podmínkách, zkrácená zakulacená strojovna při otáčení o 360° nepřesahuje podvozek stroje. Podvozek je poháněn gumovými pásy, proto je minibagr šetrný k povrchu.


Práce 850,-/hod
Bobcat minibagr 5t

Práce 950,-/hod
Takeuchi otočný pásový bagr 14t

Největší zástupce rýpadel Takeuchi s označením TB 1440 patří mezi nejkompaktnější 14 t rýpadla. S rozměry 2490 mm x 3490 mm nabízí bezkonkurenční dostupnost v zastavěných oblastech a rypnou sílou 98,7kN poskytuje potřebný výkon pro velké zemní práce.

Práce 1.600,-/hod
Bourací kleště

Práce 1.500,-/hod
Volvo otočný pásový bagr 24t

Práce 2.100,-/hod
Mobilní třídička inertních materiálů

Kontejnerová třídicí jednotka RESTA TK6-2 1000x3000/2 je zařízení určené k drcení a třídění stavebních odpadů i přírodních materiálů. Mezi její výhody patří vysoký výkon třídění, nenáročná údržba, plynulá regulace frekvence třídiče a dálkově ovládaný hruborošt. Disponuje možností připojení na elektrocentrálu a jednoduchý transport zaručí kontejnerový rám.

O naší společnosti


Společnost Kyllar je firma působící na trhu od roku 2001, jejíž výsadou je spolehlivost a kvalita poskytovaných služeb. Disponuje spolehlivými stroji a odborným personálem. Našim klientům poskytujeme rychlý servis a hlavně individuální a lidský přístup.
Užitečné odkazy


Rychlý kontakt


Dispečink
603 508 389
2023 Kyllar s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Made with
in Czech republic